کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر

تاریخ‌های مهم و محل برگزاری

مهلت ارسال اصل مقالات: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام در کنفرانس: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تاریخ برگزاری: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
شهر برگزاری: ساری

موسسه آموزش عالی هدف ساری

محورهای همایش

1.مهندسی برق
2.مهندسی کامپیوتر
3.مهندسی مکانیک  
4.مهندسی عمران
5.مهندسی معماری
6. مهندسی صنایع
7. مهندسی متالوژی
8. مهندسی معدن
9.مهندسی هوا فضا
10. مهندسی شیمی
11.مهندسی مواد
12.مهندسی شهرسازی
13.مهندسی نفت
14.مهندسی پزشکی
15.مهندسی نساجی
16.مهندسی دریا
17.مهندسی هسته ای
18.مهندسی ژنتیک
19.مهندسی فناوری اطلاعات
مشاهده تمامی محورها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر عضو کانال تلگرام نوتیکانف شوید

کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط موسسه آموزش عالی هدف ساری در شهر ساری برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در نوتیکانف و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر (setcong) در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در ساری برگزار خواهد شد. این کنگره به همت موسسه آموزش عالی هدف ساری به منظور ایجاد فرصتی مغتنم جهت معرفي یافته ها و ایده های نوین علمي و كاربردي براي ارتقا سطح كيفي علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر و همچنين بررسي نيازمندي ها و چالش هاي پیش روی موارد فوق در عصر حاضر، برگزار می گردد.
شورای سیاست گذاری با همراهی و مشارکت کمیته علمی در تلاش است با ایجاد فضای بحث پیرامون ایده های نوین و بررسی چالش های عملی، فرصت ارائه راه حل هایی کاربردی توسط اندیشمندان برای حل مشکلات و موانع پیش روی تکنولوژی در کشور، فراهم آورد.
از این رو از همه پژوهشگران در همه حوزه های علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر جهت ارسال تحقیقات اصیل و نتایج کارهای مفهومی، ساختاری، تجربی، آزمایشگاهی و تئوریک خود به این کنفرانس، دعوت به عمل می آید.
تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، سازمان کنگره و کمیته علمی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنگره، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.
اهداف برگزاری کنگره
کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر، در نظر دارد با ایجاد فرصت معرفي یافته ها و ایده های نوین علمي و كاربردي براي ارتقا سطح كيفي این علوم و همچنين بررسي نيازمندي ها و چالش هاي پیش روی موارد فوق در عصر حاضر گام برداشته و با شناسايي نگرش ها و تحليل ابعاد نظري و كاربردي توسعه، به تحليل راهکارهای پژوهشی بپردازد؛ از این رو برای نیل به هدف کلی ذکر شده، اهداف زیر برای برگزاری این کنگره از طرف شورای سیاست گذاری تعیین شده است. امید است با همکاری و مشارکت پژوهشگران از سرتاسر کشور به این مهم دست یابیم.
·         بررسي موانع و ارايه راهكارهاي توسعه روابط متقابل صنعت و دانشگاه در ايران
·         ترغيب بخش خصوصي به استفاده از فناوري هاي نوين در علوم مهندسی
·         بررسی اندیشه ها و فناوری های نو در قالب محورهای کنگره
·         بررسی و ارائه ی راهکارهای تعامل موثر مهندسی و تحقیقات بین رشته ای
·         ایجاد بستر مناسب براي انتقال دانش و فناوري هاي جديد به جامعه علمی كشور
·         جلب توجه صاحب نظران و سیاست گذاران بخش های مرتبط به اهمیت استفاده از دستاوردهای نوین در بهینه سازی فعالیتها
·         بررسی چالش های پژوهشی در جامعه صنعتی و علمی کشور