چهارمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران

تاریخ‌های مهم و محل برگزاری

مهلت ارسال اصل مقالات: ۱۴ آبان ۱۳۹۷
تاریخ اعلام داوری مقالات: ۱۶ آبان ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام در کنفرانس: ۱۷ آبان ۱۳۹۷
تاریخ برگزاری کنفرانس :۲۶ آبان ۱۳۹۷
شهر برگزاری : مشهد

مرکزی موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ

محورهای همایش

مهندسی سازه
مهندسی زلزله
مهندسی خاک و پی
مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی
مهندسی سازه های دریایی
مهندسی راه و ترابری
مهندسی منابع آب
مهندسی محیط زیست
مهندسی مدیریت ساخت
مهندسی حمل و نقل
مهندسی آب و فاضلاب
و کلیه گرایش های مهندسی معماری و شهرسازی
مشاهده تمامی محورها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر عضو کانال تلگرام نوتیکانف شوید

چهارمین کنفرانس سالانه ملی مهندسی عمران، معماری و شهرسازی ایران در در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۷ توسط موسسه علمی آموزشی و پژوهشی أرگ در شهر مشهد برگزار خواهد شد..با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در نوتیکانف و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
هدف برگزاری کنفرانس مذکور، ایجاد روحیه تحقیق در دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نیز هدف گیری پیشبرد نقطه هدف مقالات علمی به سوی مقالات عملی و کاربردی می باشد. این مجموعه در نظر دارد تا هر ساله با برگزاری کنفرانس و افزایش حمایت های مادی و معنوی از مقالات کاربردی، عاملی برای افزایش میل به تحقیقات کاربردی و عملی بوده تا بتوان نتایج کارهای علمی و دانشگاهی و تحقیقاتی را در خدمت اهداف کاربردی جامعه قرار داد.
از جمله حمایت های مورد بررسی در زمینه تحقیقات کاربردی، این مجموعه در نظر دارد تا با جلب حمایت صنعتگران و صاحبان صنایع و مشاغل، حمایت های مالی و نیز به کارگیری و حمایت های تجهیزاتی از نتایج مقالات منتخب را از جمله حمایت ها قرار داده و همچنین با هدایت مقالات کاربردی به سمت چاپ در مقالات ISI یا ISC و نیز مقالات علمی پژوهشی معتبر داخلی، بتوان انگیزه فعالیت های تحقیقاتی – کاربردی را افزایش داد.
امید است روزی نتایج تحقیقات آکادمیک در خدمت صنعت و تعالی جامعه باشد و بتوان حلقه مفقوده بین صنعت و دانشگاه را بازیابی نمود.
مسئولین کنفرانس بدینوسیله از کلیه صنعتگران، صاحبان صنایع، سرمایه گذاران، اساتید دانشگاه، محققین و دانشجویان درخواست همکاری جهت هرچه بهتر برگزار شدن کنفرانس می نمایند.